Cine a întinat „nobilele idealuri ale revoluției”? (document istoric)


Profesor dr. Tudor Constantin

CV public (sursa 1, sursa 2, sursa 3)

  • Director al Arhivelor Naționale, filiala Călărași, în perioada 1981-1989.
  • Consilier șef al Inspectoratului județean pentru cultură, în perioada 1990-1995.
  • Vicepreședinte al Camerei de Comerț, Industrie și Agricultură Călărași, în perioada 1997-2000.
  • Prefect al județului Călărași în anul 1996 și în perioada 2001-2004.
  • Membru titular în Adunarea Națională a Bisericii Ortodoxe Române.
  • Deputat de Călărași, ales în legistratura 2004-2008

  • Inspector Școlar General – Mai 2009 – Iulie 2012
  • Inspector Școlar General Adjunct – Septembrie 2013 – 24 martie 2015
  • Inspector Școlar General – Martie 2015 – august 2017

Sursa: http://obiectiv-online.ro/?p=46197

pdf –obiectiv-online_ro

Lasă un răspuns

Te rog autentifică-te folosind una dintre aceste metode pentru a publica un comentariu:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s